ForwardScan® Transducer - датчик переднього огляду

Simrad ForwardScan являє собою переднє, двовимірне зображення виду дна перед вашим човном. На мілководді або незнайомих водах ForwardScan є безцінним інструментом для пошуку безпечних місць для скидання якоря.

Подробнее


40 560 грн


Официальная гарантия

000-11674-001

Добавить в список

Rating: 8.3/10 (6 votes cast)

Customers who bought this product also bought:

Знайте що знаходиться попереду вашого човна з Simrad ForwardScan. Цей передбачаючий ехолот забезпечує чисте двомірне зображення дна попереду вашого судна, дозволяючи з упевненістю обходити мілини та різні підводні перепони. З оновленням у реальному часі та перспективного перегляду до 8-ми значень поточної глибини, ForwardScan дозволяє розслабитися та насолоджуватися безпечним днем на воді.

Ключові характеристики

 • Проста установка
 • Двовимірне (2D) зображення передбачаючого ехолота
 • Bottom Colour Tracking – забезпечує максимально зрозуміле 2D зображення дна перед Вашим судном
 • Вид Лінії Курсу - Вид лінії курсу поєднує дані глибини ForwardScan з лінією курсу, яка відображається на навігаційній сторінці вашого Simrad MFD
 • Сигналізація про мілководдя
 • Максимальний перспективний перегляд до 8 значень поточної глибини, оптимальний - 4-5 значень поточної глибини
 • Робоча частота 180 кГц, знижує перешкоди від традиційних ехолотів, що працюють на частоті 200 кГц.
 • Вбудований датчик температури
 • Наскрізне кріплення з нержавіючої сталі 50,8 мм (2")
 • Підключається безпосередньо до Simrad NSS Evo2, або NSO Evo2 через модуль ехолокації SonarHub.

 

Фронтальне, двовимірне зображення виду дна перед вашим човном

Simrad ForwardScan являє собою переднє, двовимірне зображення виду дна перед вашим човном. На мілководді або незнайомих водах ForwardScan є безцінним інструментом для пошуку безпечних місць для скидання якоря.

 

forwardscan

 

Датчик Simrad ForwardScan працює на частоті 180kHz для зменшення перешкод, на відміну від традиційних ехолотів із частотою 200kHz і надає:

 • Максимальну дальність перегляду вперед 8X від поточної глибини.
  Наприклад, на глибині 3м (10 футів), перегляд до 24 м (80 футів) уперед.
 • Нормальну дальність перегляду вперед 4-5X від поточної глибини.
  Наприклад, на глибині 3м (10 футів), перегляд до 12-15 м (40-50 футів).

Інтеграція Simrad NSS evo2/NSO evo2 MFD

ForwardScan можна легко та швидко підключити до будь-якого мультифункціонального дисплея Simrad NSS evo2 через порт StructureScan без додаткового обладнання. У модульних системах NSO evo2 або NSS evo2, де вже використовуються технології StructureScan, ForwardScan може бути підключений через додатковий модуль ехолота Simrad SonarHub.

Кольорове відображення дна (Bottom Colour Tracking)

Bottom Colour Tracking забезпечує лаконічну максимально зрозумілу 2D візуалізацію дна перед Вашим судном. Дозволяє ухвалити швидкі навігаційні рішення, без необхідності інтерпретувати окремі точки даних, що повертаються ехолотом.

forwardscan two
Bottom color tracking
з даними точок
forwardscan three
Просто Bottom 
color tracking

Вид Лінії Курсу

Вид лінії курсу поєднує дані глибини ForwardScan з лінією курсу, яка відображається на навігаційній сторінці вашого Simrad MFD. Лінія ділиться на колірні сегменти, представляючи глибокі, середні та дрібні води. Також Ви можете налаштувати діапазон глибин безпосередньо для Вашого судна.

 

forwardscan four

 

Діапазон глибини ForwardScan автоматично синхронізується з лінією курсу: в режимі розділеного екрану ForwardScan / Навігаційна сторінка, повна відстань від судна до кінця лінії курсу представлена в 2D на дисплеї ForwardScan. Швидко та легко узгоджуйте дані з позначеними глибинами ForwardScan та Вашим нинішнім курсом для повного розуміння того, що знаходиться попереду.

Легка установка

ForwardScan TransducerForwardScan може бути встановлений практично на будь-яке судно, наскрізне кріплення з нержавіючої сталі 50.8 мм (2”).
Опціонально, до попередньо встановленого комплекту входить рукав із заглушкою, що дозволяє виробникам човнів використовувати ForwardScan як додаткову опцію.

На данный момент комментариев нет.

Корзина  

товар (пустая)


Articles categories