Lowrance HDS-12 PRO Active Imaging™ HD - Ехолот-картплоттер

LOWRANCE HDS Pro - нова потужна досконала система для риболовлі з найкращим антибліковим яскравим екраном з мультісенсорним управлінням на 12” дюймів. Прилад преміального рівня з новим процесором і великим модулем пам’яті. З можливостями повної підтримки мережевої інтеграції і бездротовою комунікацією та розширеними функціями керуванням всіма системами на човні.

Подробнее


179 160 грн


Официальная гарантия

000-15988-001

Наличие: В наявності

Добавить в список

Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

14 другие товары из этого раздела:

HDS PRO - Досконала система для професіоналів

LOWRANCE HDS Pro - нова потужна досконала система для риболовлі з найкращим антибліковим яскравим екраном з мультісенсорним управлінням на 9”, 10”, 12”, 16” дюймів. Прилад преміального рівня з новим процесором і великим модулем пам’яті. З можливостями повної підтримки мережевої інтеграції і бездротовою комунікацією та розширеними функціями керуванням всіма системами на човні. Створений для вимогливих користувачів та професіоналів.

 

Lowrance HDS PRO Series

 

Повний спектр найкращих у своєму класі технологій ехолокації:

 • CHIRP/ Broadband/ DownScan, SideScan/ Active Imaging / StructureScanHD / StructureScan 3D, потужний 2-канальний CHIRP сонар до 1 кВт, підтримка ActiveTarget, SonarHub, LiveSight, S3100
 • Інтегрований новітній сонар високої чіткості Active Imaging™ HD з частотою до 1,2МГц. Функція FishReveal HD, Active Imaging HD DownScan & SideScan.
 • Сумісна робота з активним панорамним сонаром ActiveTarget® 2 Live Sonar з високою роздільчею здатністю і розширеними функціями огляду
 • Пошук вдалого місця для риболовлі за допомогою найновіших деталізованих мап C-MAP та Navionics. Створення власних мап з розширеною палітрою кольорів. Автоматичне планування та прокладання маршруту.
 • Інтеграція з додатковими системами і приладами на човні (автопілот, радар, радіо, медіацентр, двигуни і оснащення, AIS та GPS, мультифункціональні ситеми управління та контролю, допоміжні аксесуари тощо)
 • Розширені та вдосконалені опції керування троллінговим мотором Ghost і MotorGuide дозволяють розташувати човен саме там, де потрібно під час риболовлі без витрати зайвого часу.

Додаткові функції:

 • Рух навколо визначеної маршрутної точки (Orbit a Waypoint)
 • Якірна стоянка на визначеній відстані маршруту (Anchor at a Distance)
 • Маршрут за визначеними значеннями глибини (Depth Routing)
 • Дистанційний контроль, управління, планування, комунікація і навігація

Ключові особливості:

 • SolarMAX HD IPS екран з мультісенсорним керуванням. Додаткова клавіатура управління функціями приладу. Клавіши швидкого доступу та налаштування. Просте меню та великий діапазон додаткових налаштувань.
 • Новий потужний і швидкий процесор. Вбудований досконалий сонар Active Imaging HD з частотою 1,2 МГц та надійний 1 кВт 2-канальний CHIRP сонар. Сумісна робота з панорамним ехолотом ActiveTarget® 2 Live Sonar.
 • Розширені режими сумісного перегляду ехограм з проекцією зображень на мапу. Створення власних батиметричних мап з точністю до 30 см. Автоматичне планування маршрутів.
 • Нові розширені функції управління тролінговим мотором для більш точного та зручного позиціювання та утримання в заданій точці на маршруті.

 

Lowrance HDS PRO - The Ultimate Fishing System

 

HDS® PRO створений бути серцем в структурі досконалої системи для риболовлі (Ultimate Fishing System) із функцією керування та контролю всіма приладами на човні від носа до корми через мережу та бездротове з’єднання. HDS® PRO є приладом преміум класу з сучасними потужними технологіями, які надають нові можливості для ефективного пошуку риби чи обстеження зони лову та одночасно керувати таким обладнанням: картплоттер, якір Power-Pole, автопілот, штатні двигуни та тролінговий мотор, панорамний ехолот, радіостанція, медіацентр, радар та інше сумісне обладнання. Розширена інтеграція з персональними портативними пристроями та смартфоном, з функцією управління, планування, контролю, комунікації, навігації та ведення трансляцій. Додатково реалізований новий функціонал розширеної картографії з можливістю створення власних батиметричних мап, а також функція накладання діаграм Ghost 360 і ActiveTarget® Scout.

 

UFS-diagram-desktop-AMER.jpg

 

 

HDS Pro має ті самі роз’єми та їх розташування, що і модель HDS Live.

Це стандартні добре знайомі користувачам зручні та надійні роз’єми LOWRANCE.

Що дає можливість легко інтегрувати цей прилад в уже існуючу мережу без додаткових витрат та ускладнень і впевнено насолоджуватись новими функціями і перевагами.

 

hds-pro family

 

Тепер усі моделі серії HDS Pro мають пару Ethernet портів, що дозволяє легко об’єднати декілька приладів в мережу. А моделі з екраном 12”, 16” додатково оснащені портами USB та HDMI, що розширює діапазон використання сумісних портативних пристроїв.

Додаткові можливості розширення або модернізації існуючої системи

Додаткові можливості ехолокації:

 • Новий датчик з технологією Active Imaging HD з частотою до 1,2 МГц та перевагами CHIRP/ SideScan/DownScan Imaging
 • функція FishReveal™ HD з новими розширеними можливостями огляду в режимі SideScan та DownScan (через модуль S3100 та датчик Active Imaging HD FishReveal)
 • Новий сонар ActiveTarget 2 Live Sonar з підтримкою одночасної роботи двох ActiveTarget 2 Systems і функціями розширенного діпазону огляду

 

Active Imaging HD SideScan Active Imaging HD DownScan

Active Imaging HD FishReveal HD

Можливість інтеграції з радаром

Може бути сумісний з радарами серії:

 • Broadband 3G / 4G (Широкосмуговий купольний радар)
 • Halo 20 / 20+ (Імпульсний купольний радар)
 • Halo24 (Імпульсний купольний радар)
 • Halo 3'/4'/6' (Імпульсний радар відкритого типу)

Картографія

Можливість роботи з Інтегрованою картографією від C-Map® та Navionics®. Доступний максимальний об`єм носія 32 Гб. Широкий вибір картографії більше ніж 180 країн світу, які мають доступ до водних ресурсів.

Вбудовані карти та додатковий матеріал формату REVEAL™ чи DISCOVER™ пропонують нові переваги від C-MAP®, включно з усіма додатковими розширеними функціями, щоб отримати найкращий результат для навігації без витрати зайвого часу. Дає можливість оцінити нові види накладання картографії на різні діаграми, включаючи кардинально змінений вид затіненя рельєфу та ізобат, який оживлює діаграмму кольорами абсолютно по-новому. Удосконалені нові мапи формату DISCOVER™, це повнофункціональні векторні діаграми з батиметрією високої роздільної здатності, включно з інтегрованими соціальними даними Genesis®, планування подорожей з Easy Routing™. Без підписки та індивідуальним налаштуванням затінення палітри глибини. Включає 12 місяців безкоштовних онлайн-оновлень. Створення власних батиметричних карт Genesis® Live з кроком ізобат до 30 см та додатковою палітрою кольорів.

HDS Pro також підтримує картографію формату Navionics® (Gold, NAV+ Platinum+)Insight (Pro and HD). NAVIONICS – лідер у виробництві навігаційних мап, картографічна база даних якого охоплює більш 25 000 діаграм і портових планів. Векторні діаграми забезпечують всю необхідну інформацію для навігації, зображення морського дна і берегів, включають точні і детальні місцеві зондування, інформацію щодо портів і пристаней для яхт, припливів-відливів столів. Карти Navionics незамінні в подорожах, участі в спортивних змаганнях, а також і просто для лову риби.

C-map

C-map

C-map

C-map

 

Застосування професійної картографії від виробника C-Map® або Navionics® надає точну інформацію про дно, придатність до навігації, глибини, шляхи, міловодні зони, місця для риболовлі та причалів, навігаційні маршрути, об`єкти на воді та інші атрибути, що дозволяє знаходити необхідні місця за назвою та обирати найкращі маршрути і уникати небезпек, завчасно планувати та проклади маршрути з точним розрахунком часу подорожі та витрат ресурсів.

Такі мапи мають широке покриття, високу деталізацію та інформативність, точність даних за рахунок постійного оновлення на протязі навігаційного сезону, можливість адаптації різних форматів та інтеграція з іншими допоміжними системами на човні (автопілоти, радари, AIS та GPS пристрої).

 

Основні технічні характеристики HDS PRO

 

Дисплей 9" 10" 12" 16"
Роздільна здатність 1280 х 720 1280 х 800 1280 х 800 1920 х 1080
Яскравість Pure White LED > 1200 нітт
Тип SolarMAX HD IPS сенсорний мультітач
Кут огляду 80° x 80° 85° x 85°
Діпазон напруги 12 B (10,8-18 B)
Споживана потужність 40Вт (2,9 А) 48 Вт (3,6А) 57 Вт (4,1А)
Робочий режим -15°C до 55°C
Захист IPX6 та IPX7
Інтерфейси підключення NMEA 2000 / NMEA 0183
GPS 10 Гц 16 канальний GPS /GLONASS WAAS/EGNOS/MSAS
Маршрути, точки, треки 3000 маршрутних точок, 100 маршрутів, 100 треків по 10 000 точок на треку
Картографія

Navionics (Gold, NAV+ Platinum+)Insight (Pro and HD)

C-MAP Reveal, Discover, (MAX N, MAX N+), Genesis Live, Precision Contour HD

Технології ехолокації CHIRP/ Broadband/ Active Imaging DownScan, SideScan / Active Imaging HD DownScanHD, SideScanHD / ActiveTarget, ActiveTarget2, S3100, SonarHub / StructureScan / StructureScanHD / StructureScan 3D / LiveSight (чз модуль PSI-1)
Ехолот 2 порта (9 пін), 1 кВт
HDMI Х Х 1 порт (USB-A)
USB 5В, 1А Х Х 1 порт (USB-A)
Відео вхід композітний video RCA
Ethernet 2 порта (5 пін), 100 Мбит/с, до 6 МФД в мережі
Медіа 2 слота (micro SD/ SDXC до 32 Гб)
Вбудована пам'ять 8 Гб
WiFi Internal 802.11 b/g/n
Bluetooth Bluetooth 5.2
Вага, кг 1,39 1,66 2,61 3,6

Датчик Active Imaging HD (в комплекті)

 

Датчик Active Imaging HD 3-in-1 інтегрований з HDS Pro дає змогу отримати ще більш чіткі зображення риби та структура підводних об'єктів з найвищою роздільною здатністю за допомогою трьох ключових технологій:

 • Lowrance CHIRP
 • Active Imaging HD SideScan
 • Active Imaging HD DownScan

Він також має нову удосконалену конструкцію сонара, яка підвищує чіткість сигналу та точність показів. Максимальна робоча частота 1265 кГц.

Додаткова функція FishReveal HD розширює діапазон аналізу ехограм, відтворених за допомогою технології Lowrance CHIRP, DownScan і SideScan Imaging і надає чіткі зображення підводних об'єктів, структури і рослинності, відокремлюючи саме рибу на екрані в режимі FishReveal HD DjwnScan та SideScan. Додатково потрібен модуль S3100 та датчик FishReveal HD.

Нові можливості ActiveImaging HD дозволяють користувачам HDS Pro налаштувати окремо певну частоту для огляду в режимі бічного, та нижнього огляду (SideScan і DownScan), обрати найкращій варіант діапазону/роздільну здатність і отримати чіткий вид ехограми на екрані.

 

Active Imaging HD SideScan

Основні характеристики ActiveImaging HD

 

DownScan

Low CHIRP: 700 кГц (690-740 кГц)

High CHIRP: 1225 кГц (1215-1265 кГц)

SideScan

Low CHIRP: 455 кГц (445-495 кГц)

High CHIRP: 1075 кГц (1065-1115 кГц)

CHIRP

High CHIRP (130-210 кГц)

Medium CHIRP (85-135 кГц)

Broadband 83/200 кГц
Незалежний вибір робочої частоти Можливість самостійного вибору необхідної частоти в режимах огляду SideScan/DownScan, щоб отримати найкраще чітке зображення ехограми
Діапазон роботи

Максимальна зона огляду 150 футів (45,72 м) у режимі високої частоти Chirp / 1225 кГц

Максимальна зона огляду 300 футів (91,44 м) у режимі низької частоти Chirp / 455 кГц

Сумісні прилади HDS Pro, а через додатковий модуль S3100 також з HDS LIVE, HDS Carbon, Elite FS та Simrad NSSevo3S, NSS evo3, GO

Датчик ActiveTarget 2 (продається окремо)

 

Удосконалений панорамний ехолот високої роздільної здатності ActiveTarget® 2 Live Sonar надає можливість отримати найкращі для перегляду та аналізу чіткі реальні зображення об`єктів та структури. Має 3 нові режими роботи із збільшеним діапазоном огляду, що дозволяє чітко бачити рибу ї розуміти її поведінку та реакцію на приманку з певними новими перевагами. Також є можливість застосування одночасно 2 датчиків на універсальному додатковому кронштейні, який має власні позначки для полегшення регулювання.

Active Target 2

Active Target 2

Можливості та переваги ActiveTarget 2

 

ActiveTarget® 2 Live Sonar надає можливість отримати найкращий результат при пошуку та дослідженнях. Має 3 додаткові нові режими роботи із збільшеним діапазоном огляду, що дозволяє чітко бачити рибу та розуміти її поведінку і реакцію на приманку, обираючи необхідне приладдя та техніку лову. Застосовуючи одночасно дві системи ActiveTarget® 2 Live Sonar (модуль + датчик) та застосунок AT WIDE на HDS Pro є можливість перегляду панорамних діаграм з такими перевагами:

 • Покращена роздільна здатність, чіткість та реалістичність зображення ехограм
 • Розширення зони огляду до 180 або 270 градусів для чіткого розуміння ситуації навколо човна та під його килем.
 • Сканування великих територій на наявність риби та обстеження структури, щоб визначити зграї риб та стан об’єкту пошуку
 • Можливість створення додаткових проекцій ехограм з накладанням міксу різних даних
Scout + Forward
Active Target 2 Scuot + Forvard
Комбінований режим Scout та Forward ефективний для попереднього пошуку та аналізу і працює без впливу спільних завад та перешкод
Active Target 2 Mount
Scout Wide
Active Target 2 Scout Wide

Розширений режим Dual Scout

для двох панорамних сонарів, під`єднаних одночасно для збільшення зони огляду до 270 градусів навколо човна (Потрібен додатковий кронштейн)

Active Target 2 Mount
180 View
Active Target 2 180 View
Повний панорамний огляд на 180 градусів спереду та позаду човна на одній проекції ехограми
Active Target 2 Mount

 

На данный момент комментариев нет.

Корзина  

товар (пустая)


Articles categories