Карта Дніпра Navionics Gold для Lowrance, Eagle, SImrad

Карта річки Дніпро (Dnepr river) від кордону Білорусі до Чорного моря для приладів Lowrance, Eagle, Humminbird. Поставляється на картці пам'яті та готова до використання одразу після встановлення.

Подробнее


6 000 грн


Официальная гарантия

5G612S2

Наличие: Так

Добавить в список

Rating: 5.2/10 (17 votes cast)

2 другие товары из этого раздела:

Карта річки Дніпро (Dnepr river) від кордону Білорусі до Чорного моря для приладів Lowrance, Eagle, Humminbird. Поставляється на SD карті та micro-SD карті, готова до використання одразу після встановлення.

 

Ключові особливості карт серії Gold включають форватери, відтінені контури глибин, базу уламків, припливів і течій, плани портів, реальні контури та кольори буїв та іншого допоміжного обладнання для забезпечення чітких шляхів до гавань. Також є можливість вибору контурів безпеки. Нова функція X-PlainTM перекладає навігаційні символи на просту і зрозумілу кожному мову простим натисканням курсора.

 

Navionics йде далі ніж просто оцифрування офіційних карт - компанія інтегрує їх без слідів зшивки та забезпечує ідеальну чіткість та легкість сприйняття інформації на кожному рівні масштабування.

 

Безшовна технологія означає швидке, плавне та безшовне переміщення з однієї карти на іншу незалежно від масштабу. Ви завжди можете збільшити деталізацію карти, змінивши масштаб і не переживати при цьому про перешкоди або пробіли в покритті.

 

Провідні виробники вибирають картографію від Navionics!

На данный момент комментариев нет.

Корзина  

товар (пустая)


Articles categories