Lowrance StructureScan 3D (LSS-3D) - Структурний сканер 3D

Lowrance StructureScan 3D – це багатопроменева ехолокаційна технологія 3D Clear Imaging™, яка робить захоплююче зображення з приголомшливою деталізацією. Реальні 3D-сканування відображаються на дисплеях серії Lowrance HDS Gen 3.

Подробнее


52 000 грн


Официальная гарантия

lss-3d

Наличие: Так

Добавить в список

Rating: 5.0/10 (23 votes cast)

1 другие товары из этого раздела:

StructureScan 3D - Лодка прямо над вершиной буграLowrance StructureScan® 3D дозволяє рибалкам побачити рибу, місця її скупчення та рельєф дна у приголомшливому тривимірному вигляді. StructureScan® 3D сканує підводний ландшафт і місця, де знаходиться риба, щоб створити тривимірні зображення високої роздільної здатності з кутом охоплення 180 градусів, безпосередньо під вашим човном. За допомогою технології унікального перегляду зображення, ви краще зрозумієте, де знаходяться риба та місця її скупчення по відношенню до свого човна. При використанні комбінації датчика бокового сканування SideScan 3D Skimmer® та модуля StructureScan® 3D фотореалістичні, тривимірні зображення відображаються на екрані ехолота/картплоттера Lowrance HDS Gen3.

Lowrance StructureScan® 3D

StructureScan 3D - Лодка проходит гребень по левому борту

StructureScan 3D працює за допомогою гідролокатора багатопроменевої технології, який робить сканування підводного рельєфу та місця скупчення риби з приголомшливою деталізацією і перетворює сканований матеріал у тривимірні зображення високої роздільної здатності з кутом охоплення 180 градусів.

Легке для розуміння зображення сонара

Перегляд 3D зображень під будь-яким кутом здійснюється за допомогою панорамного повороту в будь-який бік ScanTrack™, сенсорне керування ним за допомогою команд на екрані робить простими у використанні попередньо встановлені позиції перегляду.

Швидкий пошук ключових місць проживання риби

StructureScan 3D - Это переход от мелководья до 30' глубины, рыба отображается голубым и наибольшее ее скопление замечено вокруг обрыва.StructureScan® 3D дозволяє рибалкам простіше визначати знаходження риби, місця її скупчення по відношенню до свого човна. На повільному ходу над широкою потенційною областю знаходження риби, в діапазоні сканування 180 градусів, рибалки можуть швидко знайти ключові області та укриття - такі як різкі зміни глибини, ямки, канави, каміння, водорості, колоди, затонули кораблі та багато іншого.

Неперевершена чіткість бокового зображення

Для забезпечення якомога чіткішого бічного огляду дизайн датчика StructureScan 3D був покращений збільшенням кількості сенсорів для більшої ефективності отримання зображення.

Висока чіткість (HD) та Супер широке 3D сканування

Контури нижче поверхні води можуть бути показані з боків човна глибиною до 180 м з лівого та правого борту з неймовірно докладними зображеннями високої чіткості. StructureScan® 3D передбачає кілька режимів, у тому числі режим двовимірних зображень DownScan™ та HD StructureScan®, та режим нових, реалістичних тривимірних зображень. Використовуючи встановлені віртуальні точки огляду кутів або режим керування панорамним поворотом у будь-який бік ScanTrack™, ви можете налаштувати вигляд та перспективу під вашим човном. Використання комбінації високої чіткості (HD) та 3D зображення збільшує ваше розуміння того, де може ховатися риба і дає більш ефективний пошук місця риболовлі.

Leading Edge™ результати сканування

Leading Edge™ забезпечує чітке графічне зображення променів сонара,StructureScan 3D - Легко и быстро настраивайте отображение  троллинговых приманок для захвата правильной стороны и глубины. у місці перетину їх із контурами дна. Глибина та діапазон відсканованої області показані червоними, віялоподібними мітками, безпосередньо під човном. Leading Edge також включає шкалу глибини, яка зі збільшенням зображення, показує більш докладні деталі, даючи вам краще розуміння цілей на глибині.

SelectScan™ розпізнавання мети

SelectScan™ автоматично забарвлює місця скупчення риби і фіксує об'єкти в кольорі, який контрастує з обраною палітрою кольорів, що робить визначення мети швидше і простіше, ніж будь-коли раніше.

Контроль вертикального посилення

Вертикальним посиленням є шкала, що вибирається користувачем, яка акцентує на екрані різку зміну вертикального рельєфу і глибини контуру, роблячи легше їх ідентифікацію по відношенню до навколишньої підводної місцевості. Вертикальне посилення робить навіть найменші зміни глибини більш видимими.

Накладення дорожніх точок

Перегляд місця риболовлі, проживання риби та інші характеристики дна легко проводити з функцією накладання дорожніх точок. Використовуйте значки клавіатури, щоб зберегти дорожню точку маршруту на місці човна, або перейдіть в режим курсору, і збережіть точку над конкретною метою, місцем підгодовування риби або місцем її укриття.

Автоматичне налаштування 3D зображень

StructureScan 3D - Сравнение 2D и 3D. Посмотрите на StructureScan® HD и StructureScan® 3D в одно и тоже время – это быстрый способ понять, во что вы верили все эти годы!Регулювання налаштувань 3D зображення встановлюється за замовчуванням залежно від конфігурації HDS Gen 3 та модуля StructureScan 3D. Коригування чіткості та контрастності можуть бути зроблені за допомогою налаштувань слайдер-бара на екрані. Опція Чіткість зменшує шуми на поверхні екрана, знижуючи чутливість датчика поблизу поверхні. Опція Контраст освітлює / затемнює палітру кольорів, щоб легше визначати рибу і структуру дна.

Потрійний Ethernet порт для підключення до мережних пристроїв
Покращений дизайн датчика бокового сканування Skimmer®

 

Технічні характеристики Lowrance StructureScan 3D:

SideScan (Бічне сканування)
Макс. радіус дії 455 кГц – 365 м (Загальний), 182 м у кожну сторону
Макс. швидкість 56 км/год
Мітки об'єктів 24 км/год
Оптимальна швидкість 16 км/год чи менше

 

DownScan (Нижнє сканування)
Макс. глибина 60 м
Макс. швидкість 88 км/год
Мітки об'єктів 56 км/год
Оптимальна швидкість 16 км/год чи менше

Сумісність

StructureScan® 3D працює з найшвидшими процесорами, які встановлені у продуктах HDS Gen 3 та NSS/NSO Evo2.

 

Не сумісний із HDS Gen2 або HDS Gen2 Touch.


На данный момент комментариев нет.

Корзина  

товар (пустая)


Articles categories