Lowrance Elite FS 9 Active Imaging 3-in-1 - Ехолот-картплоттер

Новий Lowrance Elite-9 FS™ надає доступ до всієї лінійки інструментів для пошуку риби, включаючи ActiveTarget™

Подробнее


62 400 грн


Официальная гарантия

000-15692-001

Наличие: В наявності

Добавить в список

Rating: 4.3/10 (3 votes cast)

1 другие товары из этого раздела:

Нова ехолокаційна система Lowrance Elite Fishing System (FS) поєднує в собі потужність перевірених і новітніх інструментів для пошуку риби і простоту у використанні та установці . Від сонара ActiveTarget™ Live та технології Active Imaging™ з екстремально високою роздільною здатністю, з підтримкою CHIRP, SideScan та DownScan Imaging™ до навігаційних можливостей, включаючи повну мережеву підтримку мережі Ethernet з можливістю підключення радара. Elite FS надає всі необхідні інструменти для пошуку та лову риби.


Знайдіть більше риби із перевіреним ехолотом Lowrance
Погляньте на структуру і покриття з новим рівнем деталізації і в діапазоні, що не має собі рівних з будь-якою іншою технологією побудови зображення структури за допомогою технології Active Imaging™ 3-в-1 з функціями CHIRP, SideScan і DownScan з FishReveal™. Отримайте краще від сонара CHIRP і DownScan Imaging ™ на одному екрані з FishReveal, який допоможе вам легко розпізнати рибу на зображеннях DownScan з високою деталізацією.

2.jpg

Target Fish Live з новим сонаром ActiveTarget™ Live
Спостерігайте за рухами риб в найвищій роздільній здатності на Elite FS™, відстежуючи їх руху в укритті та навколо нього за допомогою трансдьюсера ActiveTarget Live. Це інноваційне рішення дозволяє рибалкам бачити, як риба розташована в структурі та як вона реагує на рух приманки. Завдяки цьому рибалки знають, чи працює поточна техніка лову або прийшов час змінити тактику. Ви отримаєте інформацію, яку з традиційним сонаром просто не можливо надати.

3.jpg
Варіанти картографії
Витрачайте більше часу на ловлю риби та менше на її пошук за допомогою карт високого дозволу C-MAP і Navionics для необхідного вам району. Від пошуку ключових місць для риболовлі до точної навігації до місць скупчення риби. Якщо ж вам не вистачає деталізації або ви знайшли унікальне місце, то ви завжди можете нанести його на карту Elite FS™ за допомогою Genesis Live та SonarChart Live.

4.jpg
Основні характеристики

 • ActiveTarget™ Live Sonar
 • Технологія Active Imaging 3-в-1 (CHIRP/Side/Down) забезпечує неймовірну деталізацію зображення з високою роздільною здатністю незалежно від діапазону сканування і максимально повне охоплення підводного середовища
 • Технологія виявлення риби FishReveal™
 • Підтримка картографії С-Map та Navionics
 • Картплоттер з підтримкою C-MAP Genesis Live
 • Мультитач дисплей з високою роздільною здатністю
 • Вбудований бездротовий зв'язок, NMEA 2000® та Ethernet
 • Повне сенсорне управління якорями Power Pole® та тролінговим двигуном Ghost®


Варіанти моделей та комплектації Lowrance Elite FS
Моделі ехолота/картплоттера Lowrance Elite FS відрізняються розміром екрана (7 або 9 дюймів) та комлектацією датчиками цих моделей.

 • Elite FS™ 7 без датчиків - Арт.: 000-15703-001
 • Elite FS™ 7 з датчиком Active Imaging 3-in-1 - Арт.: 000-15688-001
 • Elite FS™ 7 з датчиком HDI - Арт.: 000-15696-001
 • Elite FS™ 9 без датчиків - Арт .: 000-15707-001
 • Elite FS™ 9 з датчиком Active Imaging 3-in-1 - Арт .: 000-15692-001
 • Elite FS™ 9 з ActiveTarget ™ Live Sonar - Арт .: 000-15774-001

На данный момент комментариев нет.

Корзина  

товар (пустая)


Articles categories